Společnost Huawei představila své nové chytré hodinky Watch Fit. Ovšem to není jediná nová nositelnost, které bychom se měli letos dočkat. V přípravách je i chronometr, který rozšíří oblíbenou řadu GT. Na síti se totiž dají dohledat oficiální snímky hodinek Huawei Watch GT2 Pro. A už sám název napovídá, že půjde o hodinky se super výbavou.

Kdo tentokráte stojí za uniklými fotkami Huawei Watch GT2 Pro jsou turecké stránky Huaweiailesi. Zda jim budete věřit a nebo ne, je zcela na vás. Ale byla by asi škoda nepodívat se na to, jak by mohly nové GT hodinky vypadat. Design je podle fotek v podstatě tou nám dobře známou klasikou, kterou řada GT má. Podle tureckých kolegů by měly být hodinky nabízeny ve verzích Classic a Sport. První verze bude mít barvu Nebula Grey a druhá Night Black. Displej je kruhový a na hraně těla jsou dvě korunky, stejně jako u modelu GT2. Nicméně tělo hodinek se zdá být poněkud útlejší.

Co se funkcí týče, tak turečtí přátelé tvrdí, že by hodinky Huawei Watch GT2 Pro měly podporovat pulsní oxymetr, odolnost do 5ATM, bezdrátové nabíjení a vestavěnou GPS. Tělo by mohlo být vyrobeno z titanu, ale ne nutně u všech verzí tohoto modelu. Dále by mělo jít o výdrž baterie, která by měla na jedno nabití dosáhnout až dvou týdnů. Hodinky mají za sebou už také některé nezbytné certifikace, takže by mohly být už brzo uvedeny na trh. Předběžně se očekává, že jejich představení by mohlo být spojeno s uvedením řady Huawei Mate 40.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.