Značka Poco udělala před dvěma lety průvan na trhu s chytrými telefony. Jejich model Poco F1 byl přesně tím, po čem mnoho uživatelů touží. Přístroj s parametry vlajkových lodí za cenu stroje střední třídy. Za tímto krasavcem následovala celá řada další telefonů, které ale by pouze rebrandy Redmi přístrojů. Na originální model tak stále čekáme. Ovšem zdá se, že nic není ztraceno a chystaný Poco X3 bude letos prvním originálním přístrojem této značky. Jeho představení je už na spadnutí, takže se postupně dozvídáme, čím nás v tomto případě Poco překvapí.

Informace o některých parametrech přicházejí od globálního mluvčího značky, který je zveřejnil na svém twitterovém účtu. Díky tomu je potvrzeno, že Poco X3 bude mít hlavní fotoaparát se čtyřmi snímači, kdy jeden z nich bude mít rozlišení 64 MPix. Mluvčí Poco na Twitteru sdílí i dvě fotky, které pořídil právě chystaným telefonem. Na jedné z nich je dokonce vidět, jak vypadá uživatelské rozhraní foto aplikace.

Angus Kai Ho Ng dále potvrdil i to, že Poco X3 bude mít podporu rychlého nabíjení. Mluvčí se sice nezmínil ani o výkonu rychlého nabíjení a ani o kapacitě baterie, ale její nabití z nuly na 100% by mělo trvat 65 minut. Každopádně je jisté, že baterie nebude mít méně než 4000 mAh a spekuluje se dokonce o 5000 mAh akumulátoru. Mluvčí tvrdí, že všechny podrobnosti o rychlém nabíjení budou sděleny při oficiálním představení. To by mělo proběhnout 8. září/septembra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.