Včera jsme upozornili na to, že ani letos nebudeme ochuzení o řadu Xiaomi Mi 10T. Její součástí by měly být tři modely a ten nejvyšší bude mít obchodní název Xiaomi Mi 10T Pro. Díky tipařům známe i některé parametry tohoto telefonu a dnes se podíváme na reálné fotky a doplníme i další specifikace.

Stejně jako včera zamíříme pro další informace a fotky Xiaomi Mi 10T Pro na twitterový účet tipaře Abhisheka Yadava. Nejprve se podíváme na to, jak bude telefon vypadat. V podstatě se dá říci, že design nepřináší nic, co by výrazně překvapilo. Displej má v levém horním rohu „díru“ pro přední kameru a rámečky kolem něj jsou úzké. Zadnímu panelu dominuje obdélníkový modul fotoaparátu, který je také umístěn v levém horním roku. Kamera má čtyři snímače a do modulu je zapracován i LED blesk.

Ze včerejška už víme, že LCD obrazovka bude mít obnovovací frekvenci 144 Hz, baterie dostane kapacitu 5000 mAh a jeden ze snímačů hlavního fotoaparátu bude mít rozlišení 108 MPix. Očekává se, že telefon bude pohánět procesor Snapdragon 865 nebo možná i Snapdragon 865 Plus. Podle fotek by mělo jít o předprodukční verzi telefonu, která běží na systému Android 10. Je ale pravděpodobné, že komerční model už bude mít předinstalovanou nadstavbu MIUI 12. Informací zatím není mnoho, ale počítáme s tím, že jejich penzum bude postupně narůstat. Snad se dočkáme i nějakých zpráv o modelech Mi 10T a Mi 10T Lite.