Před pár dny nás osvědčení experti na chytré hodinky z Huami navnadili na brzký příchod nových modelů rodiny Amazfit. A netrvalo to dlouho a první z nich už se objevil v nabídkách oficiálního obchodu na Aliexpressu. Jedná se velmi zajímavý model Amazfit Neo, který na první pohled zaujme retro designem. Ale navzdory vzhledu a lá „digitálky“ z 80.let mají tyto chytré hodinky i spoustu velmi moderních funkcí. Stejně jako poměrně přívětivou cenu, takže by se mohly zákazníkům líbit nejen z čiré nostalgie.

Amazfit Neo nabídnou 1,2-palcový STN (Super-twister Nematic) displej, který je černobílý a extrémně energeticky úsporný. Nabídne ale skvělou viditelnost na přímém slunci a k dispozici je i automatické podsvícení. Tělo hodinek je čtvercové se zkosenými rohy a jako materiál byl použit hlavně polykarbonát. Ovládat vše budete pomocí čtyř tlačítek na bocích hodinek, takže opravdu retro se vším všudy. Na druhou stranu je ale přítomen senzor srdečního tepu, sledování spánkových režimů nebo sportovních aktivit či notifikace. Potěší i monstrózní měsíční výdrž na jedno nabití nebo voděodolnost do hloubky 50 metrů.

V nabídce by měly být Amazfit Neo v černé, zelené nebo oranžové, ale na obrázku vypadá oranžová spíše do červena. Cena na oficiálním obchodě Amazfitu na Aliexpressu je 49.99 dolarů, ale s nabízeným slevovým kupónem AMAZFITNEO a dalším kupónem ze stránek se momentálně dostanete až na 39.99 dolarů. Pokud tedy máte rádi retro design nebo bazírujete na extrémní výdrži, tak by se vám tyto chytré hodinky mohly zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.