I když už doba akutních karantén a dlouhých týdnů v izolaci domácího prostředí už pominula, tak její následky neseme ještě teď. Ano hovořím o nebezpečných nárůstech váhy a objemu vlastního těla. Takže je nejvyšší čas s tím také něco udělat a k tomu nám mohou posloužit samozřejmě i moderní technologie. Dnes pro vás dvě takové pomůcky máme z Aliexpressu nebo Ebay, samozřejmě za velmi rozumné ceny. Takže se na chytrou váhu Xiaomi Mi Smart Scale 2 a chytrý náramek Honor Band 5 pojďme podívat blíže.

Chytrá digitální váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 by mohla být ideálním pomocníkem, nebo pro mnohé mučitelem, pro pečlivou kontrolu vlastní hmotnosti a tělesné konstituce. K telefonu ji připojíte pomocí Bluetooth 5.0. V aplikace Mi Fit pak máte k dispozici veškerá data i doporučení vzhledem k vašemu BMI a věku. Váha je vybavena pokročilými nášlapnými senzory, zvládne až 150 kg a na LCD obrazovce skryté pod zesíleným sklem na povrchu je všechno hezky vidět. Nabíjení je pak jednoduché, stačí jen trojice AAA baterií. Z německého Ebay ji pak zakoupíte jen za 23.75 euro s doručením za 1.90 euro extra.

A pokud hodláte mít pod palcem i vlastní sportovní výkony než na váhu samotnou šlápnete, tak se vám může hodit chytrý náramek Honor Band 5. Ten nabídne barevný 0.95-palcový AMOLED displej, podporu notifikací, měření srdečního tepu, okysličení krve, mnoho možností sledování sportovních aktivit nebo monitoring spánkových režimů. To vše s výdrží baterie zhruba 14 dnů na jedno nabití a odolností proti vodě. Na Aliexpressu ho pořídíte v různých barvách už od 28.31 dolarů a v obchodě najdete i další specializované varianty z minulých generací.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.