Ceny kvalitních 3D tiskáren padají opravdu volným pádem a už dávno tak není luxusem si nějakou pořídit domů. A značka Anet patří mezi velmi známé a osvědčené výrobce v této kategorii, takže s nimi nikdy nešlápnete vedle. Dnes pro vás máme slevovou akci na právě jejich z jejich povedených modelů, konkrétně pak Anet ET4. A k ideální dostupnosti a ceně přispěje určitě i možnost objednání z EU skladu e-shopu Cafago se všemi zjevnými výhodami.

3D tiskárna Anet ET4 se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a potěší určitě nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem nebo automatickým vyrovnáváním, či dotykový 2.8-palcový LCD displej pro jednoduché ovládání. Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun.

Takže kam až spadla zmíněným volným pádem cena 3D tiskárny Anet ET4 ? Na e-shopu Cafago je momentálně v bleskových prodejích jen za 132.60 euro, navíc již bez dalších doplatků díky dopravě z německého skladu. Nabídka je sice kusově omezena, ale mělo by se na vás ještě určitě dostat. Pokud tedy hledáte osvědčenou 3D tiskárnu za velmi slušnou cenu, tak se na tento kousek nezapomeňte podívat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.