Pro fanoušky chytrých hodinek je značka Amazfit jednoznačnou zárukou kvality a s jejich produkty v podstatě nikdy nešlápnete vedle. Stejně tak je tomu i s velmi povedeným modelem Amazfit GTR, který má ale i jednu speciální variantu Amazfit GTR 42mm Glitter. A tou potěšíte hlavně dámskou část zákaznictva, protože jde o krásnou bílo-zlatou verzi hodinek s menším ciferníkem a hlavně posázenou zirkony Swarovski. Právě na tuhle variantu pro vás dnes máme slevový kupón z nabídky e-shopu Gearbest.

A hodinky Amazfit GTR 42mm Glitter opravdu dělají vše proto, aby ohromily. Ať už jde o 1,2-palcový AMOLED displej s rozlišením 390 x 390 pixelů, 20 mm kožený pásek nebo plných 60 lesklých zirkonů Swarovski kolem ciferníku. Ale chytré hodinky samozřejmě nejsou jen na okrasu a seznam funkcí a parametrů je také velmi obsáhlý. Takže čekejte Bluetooth 5.0, GPS+Glonass čip, optický senzor pro snímání srdečního tepu, certifikaci 5ATM nebo hned 12 sportovních režimů. A vestavěná 195 mAh kapacita baterie by měla vydržet zhruba 12 dní provozu.

Na e-shopu Gearbest jsou momentálně tyto stylové chytré hodinky Amazfit GTR 42mm Glitter v bleskových prodejích, ale to nám nestačí. My pro vás totiž máme ještě extra kupón AMZGLITTER, který srazí cenu až na výborných 149.99 dolarů. A možná by stálo za to objednat hodinky přímo dnes, protože na Gearbestu právě mají také VIP akci s pětinásobným ziskem věrnostních bodů při nákupu. Body pak můžete utratit za další slevy a určitě se tak na vše nezapomeňte podívat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.