Pokud něco dokáže vybudit českého zákazníka k akci, tak to jsou jednoznačně slevové prodeje. A české zastoupení značky Huawei si pro nás tento týden chystá poměrně solidní lahůdku. Nepůjde totiž jen o drobné kosmetické slevy ve stylu „Nechci slevu zadarmo…“, ale opravdové cenové škrty. Vše vypukne ve čtvrtek 27.8 už v 8:00 ráno a jednotlivé akce pak budou pokračovat různě až do večerních hodin s koncem ve 23.59. A co že to konkrétně mají pro nás nachystáno ?

Asi nejzajímavější nabídkou jsou jejich nižší řady notebooků, protože takový Huawei MateBook D14 pořídíte jen za 10.999 Kč nebo Huawei MateBook D15 za 9.999 Kč. To jsou velmi zajímavé ceny a navíc dokonce dostanete i bonusové doplňky jako batoh, myš nebo bezdrátová sluchátka. Ale v nabídce najdete třeba Huawei P30 Pro v balíku s hodinkami Watch GT nebo samostatné Huawei Watch GT2. Na nejnižší možnou cenu se dostanete stažením slevového kupónu při registraci na jejich webových stránkách a vše bude samozřejmě i kusově omezené. Kompletní nabídku najdete zde.

A pokud byste snad chtěli něco opravdu za hubičku, tak ve 20:00 odstartuje nabídka Huawei Y6s jen za 1 Kč, případně Huawei Watch GT za stejnou cenu ve 22:00. Opět jen pár kusů, takže kdo dřív přijde, ten dřív bere. V den, kdy se akce koná, tedy 27. srpna od 8:00 do 23:59, se mohou všichni registrovaní uživatelé zúčastnit také losování a mají šanci vyhrát jeden ohebný Huawei Mate Xs. Tak proč nepokusit štěstěnu.

Protože lze předpokládat o vybrané výrobky velký zájem, lze doporučit si dopředu na e-shopu Huawei vytvořit účet. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup uskutečnit. Počet kusů nabízených výrobků je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“. Zatímco například notebooků bude k dispozici vždy 50 kusů, mobilních telefonů jen 15 a hodinky se dostanou na prvních 20 zájemců.