Výrobce chytrých hodinek a náramků Fitbit asi není nutné nijak extra představovat. Jedná se totiž o jednu z největších a nejdůležitějších firem v této kategorii s obřím záběrem. A dnes firma oficiálně představila hned tři nové produkty, včetně revolučního Fitbit Sense a nových generací Fitbit Versa 3 nebo Fitbit Inspire 2. Pro našince je potěšující jejich dostupnost i na našem trhu, včetně plnohodnotné české lokalizace. Takže další velmi dobré alternativy pro pořízení v oblasti chytrých nositelností.

Vlajkovou lodí z představených novinek je určitě Fitbit Sense, který toho v inovacích přinese nejvíce. Jako první má třeba senzor elektrodermální aktivity (EDA) pro lepší zvládání stresu, spolu s vylepšeným sledováním tepu, novou aplikací EKG a senzorem pro měření teploty povrchu těla. A také výborným Always-on AMOLED displejem, podporou hlasového asistenta nebo podporou mobilních plateb Fitbit Pay. Hodinky budou už brzy v prodeji v barevných variantách Lunar White nebo Carbon za doporučenou cenu 9.190 Kč.

O něco levnější variantou je pak Fitbit Versa 3, které ocení více sportovci a velmi aktivní uživatelé. Vestavěná GPS, mapa intenzity tréninku, vylepšená technologie PurePulse 2 a funkce Minut v aktivní zóně určitě potěší, stejně jako celá další řada pokročilých vychytávek. A ani v tomto případě se nezapomnělo na Fitbit Pay, vestavěný reproduktor nebo mikrofon. Tento model se dostane do obchodů s oficiální cenou 6.390 Kč a barvách Black, Pink Clay nebo Midnight.

Poslední novinkou je pak chytrý náramek Fitbit Inspire 2, který se od minulé generace posunul hlavně po designové stránce s lepším displejem a také vyšší výdrží na jedno nabití (zhruba 10 dnů). Fitness náramek má celou řadu motivačních funkcí včetně 20 režimů cvičení a všemožného monitoringu zdravotních údajů. Navíc získáte v ceně i roční předplatné služby Fitbit Premium, což se bude určitě hodit. Navíc jde o nejlevnější novinku s oficiální cenou 2790 Kč, dostupnou v barvách Black, Desert Rose nebo Lunar White. Tak který z nových Fitbitů se Vám zamlouvá nejvíc ?