Minulý rok jsme se dočkali oživení legendární řady Razr od Motoroly a nová „žiletka“ byla jedním z prvních ohebných telefonů na trhu. Ale tvůrci se vydali cestou „véčkového“ designu a ne masivního displeje po rozevření, takže se od konkurence okamžitě odlišili. Tedy jen do chvíle, kdy něco podobného předvedli umělci ze Samsungu a pravděpodobně o něco lépe. První generace Motoroly Razr (2019) se totiž potýkala s celou řadou problémů a nedostatků. Ty ale plánuje vyřešit chystaný nový model Razr 5G.

A dnes jsme se od známého „únikáře“ Evana Blasse dočkali i parádních reálných snímků tohoto telefonu v celé jeho kráse. Tedy kromě dolní části zadní strany telefonu, ale tam by se nemělo nacházet nic až tak zásadního. Z obrázků to vypadá, že by měl Razr 5G mít o něco větší displej než jeho předchůdce, spekuluje se o rozměrech mezi 6.2 a 6.7-palce. A všeobecně se očekává procesor Snapdragon 765G, 8 GB RAM, 256 GB vnitřní paměti, 48 Mpx hlavní fotoaparát nebo větší 2845 mAh s 18W nabíjením. A samozřejmě i podpora 5G sítí, jak už vyplývá z názvu.

 

Podle všeho to vypadá, že čekání na oficiální představení také nebude nijak extra dlouhé, protože už údajně vybraní novináři dostali od Motoroly pozvánku na 9. září. Nejde sice o oficiální informace, ale vše tomu nasvědčuje. Jediným zásadním otazníkem tak zůstává cena, protože ta bude rozhodovat o úspěchu tohoto modelu. Zejména ve světle spekulací o snaze Samsungu o produkci výrazně levnějšího ohebného telefonu. Takže snad se mateřské Lenovo pochlapí i s cenou Razr 5G.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.