Před pár dny jsme publikovali slevové kupóny na výborné Redmi 9, po kterých se jen zaprášilo. A protože se jedná o opravdu asi ten nejlepší levný telefon momentálně na trhu, tak to přece nemůžeme nechat jen tak. A dnes pro vás tak máme ještě jeden slevový kupón na Redmi 9, který dokonce srazí cenu ještě o pár dolarů dolů. Opět ze zásob oblíbeného e-shopu Gearbest a s možností dopravy Priority Line, která obvykle znamená doručení bez dalších poplatků. Tak vzhůru na to !

Redmi 9 může nabídnout velký 6.53-palcový displej s FullHD+ rozlišením (2340 x 1080 pixelů), technologii pro ochranu zraku a drobné kapkovité vykousnutí skrývající 8 Mpx selfie kamerku. O výkon se postará výborný procesor Helio G80 spolu s grafikou Mali-G52 a na výběr máte mezi 3GB/4GB RAM a 32GB/64GB vnitřní paměti. Ani fotoaparát nezaostává a má hned čtveřici senzorů – 13 Mpx + 8 Mpx ultra-wide + 5 Mpx makro + 2 Mpx hloubka pole. Za zmínku stojí i 5020 mAh kapacita baterie s 18W nabíjením a také NFC čip s podporou Google Pay nebo IR blaster.

Náš dnešní kupón by se měl týkat 4GB+64GB varianty Redmi 9 a to konkrétně jeho šedé barevné verze. Samozřejmě jde o globální model, takže se nemusíte obávat absence LTE frekvencí nebo čínského systému. Cena je s využitím kupónu 52BKODN5JX jen velmi hezkých 120.99 dolarů, což je při pohledu na výbavu telefonu opravdu láce. Tak co Vy na to ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.