Značka Huami je proslavená svými modely chytrých hodinek řady Amazfit, které se výborně prodávají po celém světě. Ani náš trh není výjimkou a jejich kousky se řadí mezi to nejlepší, co je k sehnání. K tomu jim napomáhají obvykle vysoce nadprůměrné parametry a stále poměrně dostupné cenové zařazení produktů. A podzim bude podle všeho pro značku velmi nabitý, protože si pro nás chystají celou řadu nových produktů. Čímž se dnes pochlubili i na čínských sociálních sítích.

I když stále netuším přesné datum představení těchto novinek (zmíněný „podzim“ je přece jen poněkud široké vyjádření), tak bych se vůbec nedivil, kdybychom se dočkali už na zářijovém veletrhu IFA 2020. Mezi potvrzenými chystanými modely jsou pokračovatelé rodu Amazfit GTR 2 a Amazfit GTS 2, oboje hodinky určitě opět s AMOLED displeji. Ale GTS 2 by pravděpodobně měl mít tentokrát kulatý displej oproti hranatému u minulé generace. Další specifikace údajně zahrnují i NFC čip (hurá), hlasovou asistenci Alexa nebo Smart Crown, tedy asi ovládací korunku s extra funkcemi.

Kromě toho se vynořily i informace o dalším chystaném modelu Amazfit Neo, ale tam je známé prozatím jen kódový název „Tokyo“. Firma ale také podle všeho plánuje i nový produkt mimo kategorii hodinek a tak bychom se od nich měli dočkat i první chytré váhy. Její podpora už je integrovaná v nové verzi aplikace Amazfit, takže je to v podstatě jistota. Takže se všichni fanoušci značky Huami pomalu mohou začít těšit, protože podzim bude určitě ve znamení velkých novinek Amazfit. Kvalitních chytrých hodinek není nikdy dost.