V čínských obchodech najdete tolik modelů chytrých hodinek, že byste je jednoduše mohli přehazovat vidlemi. Ty opravdu levné kousky ale často trpí mnoha nedostatky, mezi které patří hlavně nepříliš kvalitní displeje a hlavně pofidérní výdrž baterie. Ale nemusí to být vždy pravdou, o čemž vás přesvědčíme třeba dnes. Máme totiž možnost nabídnout slevový kupón na chytré hodinky CORN WB05 z e-shopu Gearbest. A věřte nám, že tenhle kousek určitě stojí za pozornost.

Chytré hodinky CORN WB05 totiž neponechávají nic náhodě právě ve dvou kritických kategoriích. Nabídnout tak mohou 1.2-palcový AMOLED displej s rozlišením 390 x 390 pixelů a kovové tělo samotné. A výdrž 340 mAh baterie je dalším „majstrštykem“ výrobce, protože se chlubí zhruba 30-denní standardní výdrží na jedno nabití nebo až 90 dny ve standby režimu. Kromě toho také i připojením Bluetooth 5.0, magnetickým bezdrátovým nabíjením nebo odolnou certifikaci IP67. A samozřejmě také spoustou sportovních režimů, sledováním srdečního tepu a dalšími vymoženostmi.

V nabídce na Gearbestu jsou hodinky v černé, modré nebo růžové variantě a sladěno je kromě silikonového řemínku i samotné tělo hodinek. Díky slevovému kupónu CORNWB05 cena klesne jen na pouhých 39.99 dolarů, což je vzhledem k výbavě za hubičku. Takže jistě budete souhlasit, že si tento model zaslouží minimálně velmi pečlivou pozornost.