Zhruba před rokem představila značka Fitbit chytré hodinky Versa 2 s OLED displejem a podporou pro bezkontaktní platby. Rok se s rokem sešel a začíná se proslýchat, že v přípravě je další generace těchto hodinek. Jejich uvedení by mělo proběhnout v dohledné době a společně s nimi by mohly být představeny i modely Fitbit Sense a Inspire 2. Renderované obrázky všech tří nositelností značky Fitbit se už nyní objevily na stránkách WinFuture, takže si můžeme udělat představu o jejich designu a částečně i o parametrech.

Fitbit Versa 3

Tento model má podobný čtvercový displej jako jeho předchůdce, jen je víc oblý. Při podrobném prozkoumání renderů si můžeme všimnout, že hodinky budou mít funkci krokoměru, monitoringu spánku a monitoringu tepové frekvence. Senzor pro snímání tepu je uložen na spodní straně chronometru, kde je také umístěn pin pro nabíjení. Stejně jako u loňského modelu by neměla chybět odolnost 5ATM, GPS a zabudovaný mikrofon.

Fitbit

Fitbit Sense

Hodinky Sense mají téměř identický design jako model Verse 3. Displej je opět čtvercový s oblými rohy. I v tomto případě bychom mohli počítat s krokoměrem, monitoringem spánku a monitoringem tepové frekvence. Nebude chybět ani odolnost 5ATM a GPS. Přidána je funkce měření teploty a EKG. Důležité senzory jsou uloženy na spodní straně hodinek a jsou zde i piny pro nabíjení. Co však asi bude chybět je vestavěný mikrofon. Absence mikrofonu je tak trochu záhadou, protože model Sense má poněkud vyšší specifikace než Versa 3.

Fitbit Inspire 2

Poslední rendery, které jsou na síti k dispozici, patří chytrému fitness náramku Inspire 2. Tady je na první pohled jasné, že design je velmi jednoduchý a úsporný. Náramek by v rámci funkcí měl nabídnout jen to nejnutnější pro sledování fyzické kondice. Proto nebude chybět například monitoring tepové frekvence. Další informace o funkcích a parametrech nejsou známy. V souvislosti s rendery všech tří nositelností si můžeme všimnout, že značka Fitbit letos upustila od použití fyzických tlačítek. Ovládání by tedy mělo probíhat přes dotykové displeje nebo hrany citlivé na dotyk nebo tlak. Detailnější informace očekáváme v dohledné době.