Elektro-koloběžky od Xiaomi patří u nás mezi ty nejoblíbenější, protože se jedná o velmi dostupné modely za skvělé ceny. V nabídce už je jich poměrně hodně a nedávno jsme tak měli možnost vidět i zbrusu nové kousky pro letošní rok. Dnes pro vás máme jednu velmi zajímavou akci z e-shopu Cafago, protože Xiaomi Mijia 1S je k mání se slevovým kupónem z jejich německého skladu. A výhody podobné koupě asi nikomu nemusím zdlouhavě vysvětlovat.

Xiaomi Mijia 1S je jedním z nejlevnějších modelů firmy v nabídce, ale to neznamená, že by se někde šetřilo. Nabídne skládací tělo z hliníkové slitiny, které váží 12.5 kg. Motor s výkonem 500W zvládne rychlost až 25 km/h a dojezd je odhadován zhruba na 30 kilometrů na jedno nabití 280Wh baterie. Maximální nosnost koloběžky je 100 kg a dvojitý systém brzd je zárukou bezpečnosti. Koloběžka je hned z výroby vybavena předními a zadními LED světly a také displejem mezi řidítky pro zobrazení důležitých informací. Samozřejmostí je pak propojení s telefonní aplikací.

To vše na papíře vypadá lákavě, ale musí to být samozřejmě podpořeno i odpovídající cenou. A to je díky slevovému kupónu CC1SB z e-shopu Cafago skutečností, protože cena klesne jen na 359 euro. Samozřejmě přímo z německého skladu s expresní dopravou zdarma a nulovými dalšími doplatky. Takže pokud se poohlížíte po nové elektro-koloběžce, tak by se vám tahle mohla líbit.