Nové super levné modely řady Redmi 9 se opravdu povedly a prodejní čísla opět trhají rekordy. A pravděpodobně nejlepší volbou je samotný základní model, protože „A“ a „C“ verze jsou přece jen lehce kompromisní. Hlavní varianta ale může nabídnout vzhledem k ceně opravdu parádní parametry, které vás často i překvapí. Telefon je cenově opravdu velmi dostupný, ale my to rádi ještě vylepšíme. Dnes pro vás totiž máme slevové kupóny právě na Redmi 9 z oblíbeného e-shopu Gearbest.

Redmi 9 může nabídnout velký 6.53-palcový displej s FullHD+ rozlišením (2340 x 1080 pixelů), technologii pro ochranu zraku a drobné kapkovité vykousnutí skrývající 8 Mpx selfie kamerku. O výkon se postará výborný procesor Helio G80 spolu s grafikou Mali-G52 a na výběr máte mezi 3GB/4GB RAM a 32GB/64GB vnitřní paměti. Ani fotoaparát nezaostává a má hned čtveřici senzorů – 13 Mpx + 8 Mpx ultra-wide + 5 Mpx makro + 2 Mpx hloubka pole. Za zmínku stojí i 5020 mAh kapacita baterie s 18W nabíjením a také NFC čip s podporou Google Pay nebo IR blaster.

Při pohledu na výše vypsané parametry je opravdu malým zázrakem, že je telefon tak levný. Na výběr máte z fialové, šedé a zelené barvy, takže něco pro každého. A ceny Redmi 9 jsou s našimi kupóny opravdu parádní, protože s kupónem TC0KFWOD77 srazíte základní 3GB+32GB verzi jen na 119.99 dolarů. Osobně bych ale připlatil za lepší 4GB+64GB variantu, protože rozdíl opravdu není takový. Využitím kupónu 3HYP128UMA ji totiž můžete koupit jen za 129.99 dolarů. Tak kterou preferujete Vy ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.