Známý čínský obchod Gearbest patří mezi velmi aktivní hráče na trhu a jejich slevové akce a promo prodeje v podstatě neustávají. A momentálně probíhá velmi zajímavý výprodej (nejen) chytrých hodinek mnoha značek, takže by se určitě dalo něco najít i pro vás. Ostatně chytré hodinky má už dnes v podstatě každý, protože se jedná o extrémně dostupný a šikovný technologický doplněk. Takže se kterými kousky se máme možnost v této akci na Gearbestu potkat ?

Pro začátek to jsou třeba odolné hodinky KOSPET Raptor, které se chlubí kompletní certifikací IP68 a ani ostatní výbava rozhodně není k zahození. A v bleskových prodejích je najdete jen za 31.99 dolarů. Osobně ale pokládám za si nejzajímavější kousek zbrusu nové CORN WB05, které se od srovnatelné konkurence výrazně odlišují. Nabízí totiž například 1.2-palcový AMOLED displej s rozlišením 390×390 pixelů, případně plných 30 dnů výdrže při normálním používání. Což opravdu není obvyklé vybavení v této cenové kategorii. Pořídíte je jen za 39.99 dolarů, protože pár kupónů CORNWB05 ještě zbývá.

Ale v probíhající akci nenajdete jen tuny chytrých hodinek, ale na své přijdou třeba i milovníci sluchátek nebo chytrého vybavení domácnosti. Rozhodně tak mohu doporučit se na stránky Gearbestu podívat, protože je nabídka vskutku široká a ceny poměrně příjemné. Proč si tak v horkém létě neudělat radost nákupy elektroniky z Číny ?