Značka Realme se přes své „mládí“ poměrně rychle etablovala na trhu s chytrými telefony. Je to možná dáno i tím, že v poměrně rychlém sledu uvádí jednu novinku za druhou a nebojí se expandovat i na trhy mimo Čínu. Není tedy divu, že mají v přípravách další telefony. Ty zatím známe díky výpisu Tenaa pod kódovými označeními RMX2200/RMX2201, RMX2176 a RMX2121. A i když nám tato označení jako taková moc neřeknou, tipaři odhadují, že poslední z modelů bude vlajkovým strojem a údajně by mělo jít o Realme X3 Pro.

Přesto, že jde v této chvíli jen o dohady, něco málo už o Realme X3 Pro víme. Tipaři odhadují, že bude mít podporu rychlého nabíjení s výkonem 65 W. Nyní přidávají čínští tipaři i informaci o tom, že telefon půjde na trh s velkým displejem s vysokým poměrem stran. Odhadují to z reálných fotek, které jsou k vidění na čínském Weibo. Obrazovka by měla být zakřivená a údajně by měla pocházet z dílen Samsungu. Vysoká by měla být i obnovovací frekvence, a to až 120 Hz. Přesto budou moci uživatelé podle potřeby přepínat i mezi frekvencemi od 60 Hz až po zmíněných 120 Hz.

Ani o dalších parametrech se toho mnoho neví, takže doposud jde jen o nepotvrzené odhady tipařů. Všichni ale očekávají, že chystaný telefon, bude-li skutečně vlajkovou lodí, dostane minimálně procesor Snapdragon 865. Hovoří se i o duální baterii s celkovou kapacitou 4400 mAh a o poměrně dobré ceně. A kdybychom měli na závěr tipnout, kdy dojde k představení, vsadili bychom na září/september. V té době bude probíhat veletrh IFA v Berlíně a Realme by se ho mělo zúčastnit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.