Chytré hodinky Amazfit pod hlavičkou značku Huami zaštítěné mocným ekosystémem Xiaomi jsou i u nás velmi populární, protože se jedná o skvěle vybavené a zároveň cenově dostupné kousky. A takový Amazfit Verge Lite je možná ještě levnější než čekáte. Tedy ideálně pokud využijete naši dnešní akci s extra slevovým kupónem z e-shopu Gearbest.

Chytré hodinky Amazfit Verge Lite nabídnou kulatý 1,3-palcový AMOLED displej s průměrem 43 mm a rozlišením 360 x 360 pixelů, který by navíc měl mít krycí sklíčko Gorilla Glass 3 a speciální povrchovou úpravu proti ulpívání šmouh. Silikonový pásek jde jednoduše vyměnit jako u modelů Amazfit Pace nebo Stratos a není tak složité si hodinky upravit k obrazu svému.

Jedná se navíc o velmi lehké hodinky s váhou jen 46 g, takže se ideálně hodí na sportovní aktivity, což je stejně asi jejich primární účel. K tomu jsou vybaveny hned 7 speciálními sportovními režimy, senzorem srdečního tepu, GPS + Glonass navigací a nadprůměrnou výdrží baterie, která slibuje až 20 dní na jedno nabití, tedy pokud nebudete mít stále zapnutou GPS (tím se srazí výdrž na 40 hodin).

Chytré hodinky Amazfit Verge Lite jsou aktuálně v akci na eshopu Gearbest s cenovkou 79,99 dolarů, ale my k nim pro vás máme ještě slevový kupón ve tvaru AMZFVERGE, který vám cenu sníží až na  72.99dolarů. Jde samozřejmě o globální verzi hodinek a na výběr máte mezi bílou a světle šedou barevnou variantou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.