Společnost Motorola patří k těm několika málo výrobcům, kteří mají na svém kontě skládací telefon. První generace skládacího Razru byla představena loni a i přes svou poměrně vysokou cenu zaznamenala slušný úspěch. A úspěch prvního modelu předznamenal vývoj druhé generace skládacího Moto Razr 2. Přestože se ještě před dvěma měsíci proslýchalo, že telefon bude představen až příští rok, zdá se, že nebudeme muset čekat tak dlouho.

Motorola začíná rozesílat pozvánky na představovačku skládacího telefonu Moto Razr 2. Akce by měla proběhnout už 9. září/septembra. Na pozvánce ale není zcela přesně uvedeno, co se výrobce chystá představit. Ovšem slogan: „getting ready to flip the smartphone experience once again“, který je uveden na stránkách DroidLife, je docela dost výmluvný. Navíc na začátku měsíce se na síti objevily i reálné fotky skládacího telefonu Motorola s tím, že druhá generace dostane podporu 5G sítí.

Tu by měl zajistit procesor Snapdragon 765G. Údajně by jej mělo doplnit 8 GB operační paměti a 256 GB interního úložiště. Mluví se i o zadním 48 Mpix fotoaparátu a 20 MPix selfie kameře. Očekává se také vnitřní 6,2 palcový P-OLED displej a vnější 2,7 palcová obrazovka. Baterie by údajně měla mít kapacitu 2845 mAh s 18 W nabíjením. Tyto parametry nejsou zatím potvrzeny, ale vzhledem k tomu, že do představení už zbývá jen pár týdnu, mohli bychom se přece jen něco málo navíc dozvědět.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.