Chytré osvětlení značky Yeelight z ekosystému Xiaomi nepatří na našich stránkách určitě k žádným nováčkům. A úspěchy slaví i u zákazníků, protože se jedná o jedny z nejdostupnějších kousků, které zároveň patří i k tomu nejlepšímu co na trhu najdete. Není se tak čemu divit, že se dlouhodobě jedná o velmi úspěšné produkty s vynikajícími prodejními čísly. A dnes pro vás máme akci s kupónem na jejich kousek Yeelight AC220V 28W díky e-shopu Cafago.

Toto stropní světlo Yeelight AC220V 28W se může pochlubit 240 malými LED žárovičkami s celkovou svítivostí 1800 lumenů, plnými 40.000 předpokládanými hodinami provozu a 28W spotřeby.  Samozřejmostí je pak možnost regulace teploty barev, hodnoty jasu a díky Wi-Fi 2.4 GHz připojení také i možnost ovládání pomocí telefonní aplikace či hlasového ovládání kompatibilního s platformami jako je Amazon Alexa, Google Assistant, MIJIA a další. V balení navíc najdete i Bluetooth dálkové ovládání, takže se teoreticky na veškeré pseudo-chytré funkce můžete i vykašlat.

A toto šikovné chytré stropní světlo Yeelight AC220V 28W si můžete momentálně pořídit na e-shopu Cafago v akci. Cena je s kupónem CCL595 jen 48.66 euro plus 5.04 eura za expresní doručení. Protože se také jedná o produkt z německého skladu, tak je cena konečná a neřešíte žádné daňové nebo celní doplatky. Tak se na nabídku mrkněte a třeba vás inspiruje k dalšímu vylepšení chytré domácnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.