Hodnocení recenzenta

Bezdrátová sluchátka, která jsou kvalitně zpracována, mají dlouhou výdrž na jedno nabití a signál v nich ani jednou nevypadl. Taková jsou Tronsmart Apollo Bold.

8.5
x/10

Bluetooth sluchátek je v dnešní době na trhu hodně typů a tak si zákazník může vybrat sluchátka od zavedených, ale i méně známých značek. Nám na test dorazila sluchátka Tronsmart Apollo Bond.

Jejich výjimečnost má být zejména ve funkci „Hybrid Active Noise Cancelling“, což je potlačení hluku z okolí až do hladiny 35 dB. Tuto funkci můžete buď vypnout a nebo přepnout na ambietní režim. Sluchátka se chlubí také procesorem QCC5124 od Qualcommu a zároveň šesti mikrofony.

Sluchátka jsou připojena k mobilu každé samostatně a využívají tedy technologii „TrueWireless Stereo Plus“. Proto je možno používat i jen jedno sluchátko a druhé nabíjet. K nabíjení slouží plastová kruhová stanice, která má na těle USB-C konektor a LED diodu.

Výrobce slibuje i dodání aplikace, ve které bude možné používat ekvalizér, ale také přenastavit funkci dotyků na sluchátkách. Uvidíme zda aplikace na podzim dorazí. Více informací o sluchátkách najdete zde na webu (koupit můžete zde) a také v našem videu. Video recenze sluchátek Tronsmart Apollo Bold právě začíná.

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.