Asi Vám včera neunikla informace, že čínský gigant Xiaomi slaví 10. narozeniny. A k oslavám dekády si také nadělili pořádnou porci novinek jako nové telefony Mi 10 Ultra nebo K30 Ultra. Zejména prvně jmenovaný je pak pořádná těžká váha, která promluví do žebříčků nejlepších telefonů. Ale do kolotoče gratulací a oslavných aktivit hodlají promluvit i partneři firmy a tak třeba e-shop Gearbest organizuje obří slevovou akci zaměřenou právě na produkty od Xiaomi.

Vše bude probíhat od 12. srpna až do 21. srpna a dojde na celou řadu aktivit a slevového rodea. Od 12. do 16. bude třeba přesně v 11:00 našeho času k dispozici několik kupónů na konkrétní produkt s hezkou 50 % slevou. Případně si pak můžete každý den zatočit kolem štěstí a možná třeba něco vyhrajete. Hlavní porce zajímavostí ale samozřejmě spadá do samotných prodejů produktů Xiaomi za ceny příznivější než obvykle. A v tom se rozhodně nedrželi zkrátka a budete tak mít velmi slušnou představu o obrovském záběru značky.

V nabídce jsou samozřejmě na prvním místě telefony a k mání jsou velmi zajímavé kusy jako Redmi 9C za 119 dolarů, Redmi 9A za 93.99 dolarů nebo Redmi Note 9 Pro za 249.99 dolarů. Ale dojde i na notebooky, širokou škálu chytrých hodinek a náramků, sluchátka a reproduktory, robotické a klasické vysavače, projektory, drony, hygienické potřeby, věci do chytré domácnosti a spoustu dalšího. Takže můžeme jen doporučit se na stránky Gearbestu mrknout, protože se tam třeba schovává ta pravá akce právě pro Vás. A můžete tak také oslavit 10. narozeniny Xiaomi.