Už je to nějaký ten pátek, co jste si na našich stránkách mohli zasoutěžit o pořádně zajímavou cenu. Proto je mi velkým potěšením dnes vyhlásit velkou soutěž, ve které máte možnost získat skvělý telefon zcela zdarma. Díky spolupráci s českým zastoupením firmy HONOR pro Vás totiž máme exkluzivní herní model HONOR 9X Pro. A soutěžní pravidla jsou velmi jednoduchá, takže se bude moci zúčastnit opravdu každý. Tak vzhůru na to !

Soutěž bude probíhat od okamžiku publikace tohoto článku (takže 10.8. 20:00) a poběží přesně týden. Uzávěrka tak bude přesně ve 20:00 17.srpna letošního roku, tak si dejte pozor abyste vše stihli včas. Výherce náhodně vylosujeme a oznámíme na našich Facebookových stránkách ještě ten den. Soutěž samotná pak bude probíhat také na Facebooku a vše co musíte udělat, je zanechat komentář se správnou odpovědí na soutěžní otázku pod tímto článkem. Pro jistotu ještě jednou zopakuji, že komentář pod tímto článkem na našem Facebooku a ne na webových stránkách.

A soutěžní otázka je velmi jednoduchá :

Jakou uhlopříčku displeje má HONOR 9X PRO?

  • a) 6,7 palců
  • b) 6,59 palců
  • c) 6,2 palců

A co je vlastně tato výhra zač ? HONOR 9X PRO je prvním z telefonů značky s unikátním aplikačním obchodem AppGallery. Funguje tedy bez služeb Google. Pyšní se dlouhou výdrží s kapacitou baterie 4000 mAh, výkonným procesorem, FullView displejem s ultratenkými rámečky i kvalitním trojitým fotoaparátem. Smartphone pohání procesor Kirin 810 a v základní konfiguraci poskytuje 6 GB RAM a 256 GB úložiště. Telefon vydrží až 10 hodin nepřetržitého hraní her, či sledování filmů. Nemusíte se ale bát jeho přehřátí, disponuje tzv. Liquid Cooling systémem, který zajišťuje rychlý a efektivní odvod tepla z telefonu.+

Vybavený je také trojitým fotoaparátem na zadní straně telefonu s rozlišením 48 + 8 + 2 Mpx. Při natáčení je k dispozici stabilizace videa za chodu a za horších světelných podmínek. Přední kamera je vyřešena vyskakovací Pop-Up kamerou. Ta má 16 Mpx, vysouvá se z vrchní části zařízení a disponuje inteligentní detekcí pádu. Telefon vás nadchne i svým elegantním a nadčasovým designem, na kterém má zásluhu kombinace kovových rámečků a skleněných zad. Ta jsou vyrobena z duálního 3D zakřiveného skla, pod kterým je vtisknuto písmeno X. HONOR 9X PRO je dostupný v barevném provedení Phantom Purple a oficiální cena je stanovena na 6 990 Kč.