Robotické automatické vysavače už se zabydlely i v našich domácnostech a zejména ve větších domech se může jednat o velmi vítané pomocníky. Většinou se však i u čínských modelů jedná stále o poměrně drahé kousky, což však nemusí být vždy pravda. V obchodech totiž občas najdeme i překvapivě levné modely, u kterých se na cenu podíváte vpravdě nevěřícně. A jeden přesně takový kousek pro vás dnes máme z nabídky bleskových prodejů e-shopu Cafago v podobě modelu Cleanrobot.

Samozřejmě nemůžeme očekávat od super levného kousku CleanRobot všechny pokročilé funkce mnohem dražších modelů, ale i tak toho zvládne překvapivě mnoho. Jako je třeba velmi tichý motor, základní technologie změny směru k vyhnutí se překážkám, solidní kapacita baterie, poměrně kompaktní rozměry nebo silný sací výkon až 1200 Pa. Sluší se podotknout, že je vysavač určen zejména pro bezkobercové povrchy. Ovládání je pak řešené jen jedním jediným tlačítkem, takže opravdu nebudete nuceni číst manuál.

Ale zpět k tomu nejzásadnějšímu a to je cena. Robotický vysavač Cleanrobot je totiž momentálně k mání v bleskových prodejích na Cafago jen za 21.58 euro. To vskutku není mnoho a skoro to láká ho vyzkoušet. Zázraků se asi nedočkáte, ale za ty peníze by mohlo jít o zajímavý kousek do domácnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.