Pokud se alespoň trochu zajímáte o trh s čínskými chytrými nositelnostmi, tak vám určitě značka KOSPET nebude neznámým pojmem. Z jejich produkce pochází celá řada velmi úspěšných modelů a my pro vás dnes máme jeden z nich. Konkrétně se jedná o KOSPET Raptor, což jsou chytré hodinky zaměřené hlavnně na odolnost a outdoorové benefity. Samozřejmě nejsou k mání za standardní cenu, ale jsou zlevněny v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest. Takže hned vypadají lépe.

KOSPET Raptor se svým odolným zaměřením nijak netají a je to vidět na první pohled. U mnohých levných kusů může zákazník o certifikaci IP68 s úspěchem pochybovat, ale tady je vše opravdu jasné. Tvůrci se navíc mimo jinéchlubí i extrémní odolností proti teplotám v rozmezí 55°C až -40°C. Tělo hodinek je z kovu doplněného skleněným vláknem a váží jen 47 g, řemínek je pak silikonový. Kruhový displej má úhlopříčku 1,3-palce a nabídne 50 možností zajímavých ciferníků. Samozřejmostí jsou pak zdravotní funkce, 20 sportovních režimů ke sledování a další. Solidní 230 mAh baterie by pak měla stačit zhruba na 10 dní výdrže.

V bleskových prodejích na Gearbestu si můžete u KOSPET Raptor vybrat ze šedé nebo černé barevné varianty, takže i vzhledově hodinky rozhodně neurazí. A cena je velmi slušných 37.99 dolarů, takže se vaše peněženka příliš nevyděsí. Pokud tedy hledáte dostupné odolné hodinky se slušným vybavením, tak by se vám tento kousek mohl zamlouvat.