Pokud se alespoň trochu zajímáte o trh s čínskými chytrými nositelnostmi, tak vám určitě značka KOSPET nebude neznámým pojmem. Z jejich produkce pochází celá řada velmi úspěšných modelů a my pro vás dnes máme jeden z nich. Konkrétně se jedná o KOSPET Raptor, což jsou chytré hodinky zaměřené hlavnně na odolnost a outdoorové benefity. Samozřejmě nejsou k mání za standardní cenu, ale jsou zlevněny v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest. Takže hned vypadají lépe.

KOSPET Raptor se svým odolným zaměřením nijak netají a je to vidět na první pohled. U mnohých levných kusů může zákazník o certifikaci IP68 s úspěchem pochybovat, ale tady je vše opravdu jasné. Tvůrci se navíc mimo jinéchlubí i extrémní odolností proti teplotám v rozmezí 55°C až -40°C. Tělo hodinek je z kovu doplněného skleněným vláknem a váží jen 47 g, řemínek je pak silikonový. Kruhový displej má úhlopříčku 1,3-palce a nabídne 50 možností zajímavých ciferníků. Samozřejmostí jsou pak zdravotní funkce, 20 sportovních režimů ke sledování a další. Solidní 230 mAh baterie by pak měla stačit zhruba na 10 dní výdrže.

V bleskových prodejích na Gearbestu si můžete u KOSPET Raptor vybrat ze šedé nebo černé barevné varianty, takže i vzhledově hodinky rozhodně neurazí. A cena je velmi slušných 37.99 dolarů, takže se vaše peněženka příliš nevyděsí. Pokud tedy hledáte dostupné odolné hodinky se slušným vybavením, tak by se vám tento kousek mohl zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.