Chytré hodinky značky TICWRIS už naše stránky v minulosti navštívily a vždy se jednalo o velmi slušné kousky za dobré ceny. Mezi tunami „no-name“ produktů čínské provenience jde o příjemnou změnu, protože jde o solidní značku s dobrou pověstí. To ale neznamená, že by jejich produkce musela být zbytečně předražená. Dnes pro vás pak máme jejich další podařený kousek v podobě modelu hodinek TICWRIS RS. A na e-shopu Gearbest jsou navíc momentálně v akci za velmi příznivou cenu.

TICRWIS RS jsou chytré hodinky snažící se o kompaktní design, takže mají tloušťku kovového těla jen 9 mm a váhu pouhých 54 g. Displej je 1,3-palcový s rozlišením 320 x 320 pixelů a na výběr máte 20 různých ciferníků k zobrazení. V dnešní době jsou pak samozřejmostí zdravotní funkce včetně sledování tepu a okysličení krve, případně hned 31 sportovních režimů k dispozici. Hardware hodinek je velmi úsporný s Bluetooth 5.0 čipem a výdrž by se tak měla minimálně pohybovat kolem 10 dnů. A určitě potěší i odolná certifikace IP68. Solidní sestava za ty peníze.

Aktuálně totiž tyto chytré hodinky najdete na e-shopu Gearbest v bleskových prodejích jen za 32.99 dolarů. A to skutečně není mnoho, protože nejde o náhodný no-name kousek. TICWRIS RS jsou k mání v šedé nebo modro-zelené barvě a jako bonus byste měli dostat jeden extra silikonový pásek zdarma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.