I když jsme stále ještě v polovině prázdnin, tak se škola už neúprosně blíží a nezastaví ji ani druhá vlna koronaviru. Po dlouhých týdnech doma se ale studenti určitě vlastně do školních lavic těší a pomalu se tak klidně mohou začít i vybavovat. V dnešní technologiemi nabité době už spousta z nich nosí do školy notebooky na práci a právě na ně cílí dnešní Back-to-school akce e-shopu Keysoff. V ní je totiž možné pořídit softwarové klíče na produkty Microsoftu se slevou až 57 %.

Tato masivní 57 % sleva platí na některé produkty z řady Microsoft Office, ale dojde samozřejmě i na další kusy. Ostatně operační systém a kancelářský balík potřebujete bez diskuzí do každého počítače. Takže pro studenty i nestudenty se budou určitě hodit všechny dnešní slevové akce.

Začít můžeme tím nejzákladnějším, tedy dvěma verzemi operačního systému Windows 10. Ty jsou k mání se 42 % slevou díky kupónu SkK42.

Pokračujeme se stačím kancelářským balíkem Microsoft Office 2016, který je ale stále výbornou volbou. Nebo si vyberete přímo verzi balíčku se systémem ? Každopádně vše s 57 % slevou pomocí kupónu SkK57.

A pokud patříte k náročnějším uživatelům, tak asi raději stejně rovnou zvolíte Microsoft Office 2019 nebo Office 365. Obojí opět buď samostatně, nebo v balíčku s Windows. Se slevovým kupónem SkK55 pak o 55 % levněji.

Na jejich stránkách je toho k dispozici ale mnohem víc než je operační systém nebo kancelářské balíky, takže se vyplatí se tam podívat. Třeba se vám nějaká ta počítačová hra na některou z dostupných platforem bude hodit. Obchod navíc podporuje platby pomocí Paypal, což je vždy dobrou zprávou pro opatrné uživatele. A chlubí se i aktivní zákaznickou podporou v případě jakýchkoli problémů, což také určitě neurazí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.