Letošní prázdniny asi nejsou pro většinu z nás asi takové, jaké bychom si ideálně představovali. Cestování do velké části zemí je stále radikálně omezeno a jde tak i o risk se vůbec někam vypravit. Spousta lidí tak raději zůstane v našich luzích a hájích, případně radši rovnou na domácím pohodlném gauči. Ale občas by přece jen bylo záhodno se z něj zvednout a třeba k tomu pomohou dnešní tipy na některé zajímavosti z Aliexpressu. Jako vždy samozřejmě k dostání za velmi nízké ceny.

Pokud patříte k milovníkům přírody a divoké zvěře, tak by se vám určitě zamlouvaly nějaké ty záběry přímo z jejich regulérního života. K čemuž je velmi těžké se dostat osobně, ale možná by k tomu mohla pomoci jedna specializovaná kamera. Ta je totiž přímo stavěná na získávání fotek a videí z divočiny, protože má extrémně nízkou reakční dobu 0.8 sekundy při detekci pohybu. A díky 38 LED infra diodám zvládne skvěle i noční vidění. S certifikací IP66 a odolností až do -20 ℃ pak není problém ji nechat na příhodném místě i dlouhou dobu. A vaše může být jen za 27.80 dolarů.

V případě, že opravdu nehodláte zbytečně opouštět pohodlí vlastního doupěte, tak byste měli zvážit alespoň nějaké to cvičení. A k tomu by se mohl fitness set kladkovitého posilování na vaše bicepsy nebo tricepsy. Dvoumetrový nylonový kabel je dostatečně dlouhý a set zahrnuje vše potřebné včetně kladky, karabin a závěsných drobností. Stačí tak už jen přidat nějaká ta závaží a můžete začít posilovat. V nabídce na Aliexpressu jsou dvě verze tohoto setu a ceny začínají už na 23.07 dolarech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.