I když letošní léto zatím zdaleka nedosahuje pekelných kvalit toho loňského, tak už jsme měli možnost zažít i pár tropických dnů. Většina českých domácností samozřejmě není vybavena klimatizací, takže se musí spolehnout na otevřená okna, větráky nebo život v blízkosti ledničky. Čínské gadgety samozřejmě zahrnují i kategorii takzvaných stolních klimatizací, i když se jedná jen o ochlazovač vzduchu a s reálnou klimatizací nemají mnoho společného. I tak jde o zajímavé kousky a dnes pro vás máme slevovou akci na jeden takový kousek z nabídky e-shopu Tomtop.

Jde o velmi kompaktní „skoro-krychličku“ s rozměry 19 x 16 x 16 cm, která se klidně vejde i na Váš stůl. Nabídne ochlazení vzduchu údajně v rozmezí 6 – 8 °C, ale je nutné mít na paměti, že v poměrně omezeném prostoru. Na výběr je ze tří režimů síly chlazení a 375 ml zásobník vody by měl vydržet zhruba na 6- 8 hodin provozu. Napájení je skrze USB port, takže vše můžete v nejhorším zapojit třeba i do počítače. Provoz je velmi tichý a kromě ochlazování vzduchu by ho měl teoreticky i lehce čistit. A pro milovníky extra pozornosti je pak k dispozici i sedm LED barev k nastavení.

Pořízením tohoto kousku se navíc vaše peněženka ani moc nezapotí, protože je v akci momentálně v bílé barevné variantě jen za 19.99 dolarů. Navíc je k mání s dodáním z německého skladu e-shopu Tomtop, takže se nebudete muset obtěžovat s celními a daňovými problémy. Což vždy potěší. Tak jak se vám tento levný ochlazovač vzduchu zamlouvá ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.