Vybrat si chytré hodinky dnes není opravdu jednoduché, protože jich je na trhu více než je asi zdrávo. Zejména čínský trh jich produkuje nepřeberné množství, přičemž se většina prodává v podstatě jako „no-name“ kusy. To ale neznamená, že by třeba některé nemohly stát za hřích, zejména při pohledu na extrémně nízkou cenu. Právě to je i případ chytrých hodinek GT3, které pro vás dnes máme ve slevové akci z e-shopu Cafago a cena vás určitě neporazí.

Na stránkách obchodu je sice tento produkt označen jako chytrý náramek, ale vzhledem k designu a výbavě bych se spíše přiklonil k chytrým hodinkám. Ostatně hranice v poslední době dost splývají. Každopádně GT3 mohou nabídnout 1,3-palcový dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, tělo ze zinkové slitiny, senzory na monitoring tepu, krevního tlaku nebo dokonce i teploty, případně pak odolnou certifikaci IP67. Podporovány jsou samozřejmě i notifikace s sledování celé řady sportovních aktivit. A vestavěná 170 mAh kapacita baterie slibuje i poměrně slušnou výdrž.

V nabídce na e-shopu Cafago pak najdeme tyto chytré hodinky GT3 v akci jen za 16.19 euro. Na výběr je také hned ze tří barevných variant – černé, šedé a růžové. Jedná se tak o velmi levná kousek, který teoreticky stojí za vyzkoušení, protože je doslova za drobné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.