Společnost Motorola je sice poměrně úspěšná v prodejích svých klasických telefonů, ale určitě největší pozornosti se loni dočkal jejich skládací model Razr. Ten vycházel z designu kdysi velmi populárního véčka se stejným názvem. A možná i proto fanoušci těchto typů přístrojů jásali nadšením. Zájem o telefon byl veliký i přes jeho skutečně přemrštěnou cenu. A ti, na které se nedostalo už netrpělivě vyhlížejí nástupce Motorola Razr 2.

Ten by už měl mít mírně lepší výbavu a hlavně by měl podporovat 5G sítě. Přestože se očekává, že Motorola Razr 2 dorazí až v příštím roce, na Twitteru se už nyní objevily reálné fotky tohoto skládacího telefonu. Ovšem i zde musíme být obezřetní, protože na přístroji nenajdeme ani náznak loga nebo nápisu Motorola, což u tohoto výrobce nebývá zvykem. Ovšem mohlo by jít o prototyp, protože celkový design vypadá docela jednoznačně.

Z fotek vyplývá, že chystaný skládací model Motorola Razr 2 bude mít o něco větší vnější displej a také modul fotoaparátu se zdá být poněkud masivnější. Lze si povšimnout i toho, že na bradě chybí snímač otisků prstů. Jistým rozporem oproti původním předpokladům podpory 5G je fakt, že telefon na snímcích podporuje „jen“ 4G sítě. Podle tipařů je to možná z toho důvodu, že skládací Razr má podporu e-SIM, která v Číně prostě nefunguje. Nový model by proto měl mít údajně i slot pro klasickou nanoSIM, takže přes ni se připojil k čínské 4G.

Co se týče další parametrů, očekává se vnitřní 6,2 palcový P-OLED displej a vnější 2,7 palcová obrazovka. Dále se také hovoří o procesoru Snapdragon 765G, interním úložišti s kapacitou 256 GB, 2845 mAh baterii s 15 W nabíjením, 48 Mpix hlavním fotoaparátu a 20 Mpix selfie kameře. Ovšem dosud není nic z toho potvrzeno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.