I dnes zabrouzdáme na stránky čínských e-shopů, kde na nás čeká hromada produktů v různých slevových akcích nebo bleskových prodejích. Mezi ty, které by mohly zaujmout rozhodně patří chytré hodinky TicWatch S2. Mají jednak solidní výbavu a také cenu, která je momentálně snížena díky bleskovému prodeji. A aby toho nebylo málo, přidáme i slevový kupón pro další snížení ceny hodinek.

Sportovní hodinky TicWatch S2 jsou navrženy tak, aby splňovaly vše, co uživatelé od outdoorových hodinek očekávají. Zároveň jejich design nevylučuje i běžné nošení mimo sportovní aktivity. Mají kruhový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,39 palce a rozlišením 400×400 pixelů. Displej je dotykový a díky tomu snadno ovladatelný. Kvalitní dílenské zpracování a vojenský standard MIL-STD-810G zaručují jejich odolnost i v extrémních podmínkách při teplotách od -20°C až do 55°C. Hodinky jsou odolné proti vlhkosti, prachu, slané vodě a nárazům.

Jako procesor je zde použita platforma Snapdragon Wear s 512 MB operační paměti a 4 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 415 mAh a výrobce tvrdí, že vydrží až 2 dny běžného používání. TicWatch S2 běží na systému Wear OS a jsou kompatibilní jak s Androidem tak i iOS. Nechybí podpora GPS, Glonass, Beidou, Bluetooth 4.1 a Wi-Fi 802.11 b/g/n. Samozřejmostí je i monitoring tepové frekvence a speciální sportovní režim. Ten automaticky detekuje druh sportovní aktivity a následně ji sleduje a vyhodnocuje bez nutnosti uživatelského nastavení. Výbava hodinek je tedy poměrně slušná a stejně tak je na tom i jejich cena. Momentálně jsou TicWatch S2 nabízeny v bleskových prodejích na Gearbest za 140 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru Z50B72DC0A627001 cena spadne na 135 dolarů. Hodinky jsou dodávány z britského skladu.