Značka Redmi za poměrně krátkou dobu své „samostatné“ existence funguje velice dobře. Její telefony výrazně bodují svým výtečným poměrem cena/výkon. Ovšem nejen telefony jsou tím, na co se značka soustředí. Ve svém portfoliu mají i notebooky, televize a také nositelnosti. Vzpomeňme třeba na nedávno představený náramek Redmi Band. Co jim ale chybí jsou chytré hodinky. Na ty stále čekáme už od konce loňského roku, kdy CEO Redmi, pan Lu Weibing, hrdě hlásil, že na Redmi Watch už pracují.

Pro mnohé z fanoušků, kteří by si rádi pořídili Redmi Watch je však čekání dlouhé a hlavně na čínské síti se dotazují, kdy konečně už budou hodinky na světě. Podle čínského tipaře, který si říká Digital Chat Station, to už moc dlouho trvat nebude. Hodinky prý už mají za sebou potřebné certifikace, které běží už od ledna/januára. Tipař ale neuvádí ani náznakem, kdy přesně by mohly být Redmi Watch představeny. A navíc není ani jasné, zda se budou prodávat pod tímto názvem, nebo výrobce vymyslí něco originálnějšího.

A pokud byste rádi věděli něco o parametrech hodinek, bohužel, nemůžeme sloužit. Nikdo totiž zatím netuší s jakými specifikacemi půjde chronometr na trh. Je sice pravda, že mnozí tipaři odhadují, že půjde o jakousi odlehčenou verzi hodinek Mi Watch, aby bylo možno udržet nízkou cenu, ale nic není potvrzeno. Vzhledem k tomu, že prezentace Redmi hodinek by mohla být šikovně spojena s představovačkou nového telefonu s procesorem Dimensity 1000+, mohli bychom se tak obou novinkových produktů Redmi dočkat už v příštím měsíci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.