Xiaomi se s chytrými náramky Xiaomi Mi Band 4 trefili přesně do černého, protože se jedná o velmi dostupné chytré nositelnosti s dobrými funkcemi a skvělým zpracováním. S každou další generací pak postupně ukusovali větší a větší podíl z koláče mobilního trhu.

Podle zprávy renomované agentury Canalys se totiž Xiaomi Mi Band 4 (naše recenze zde) stal nejprodávanějším chytrým náramkem na světě. A to v rozmezí třetího kvartálu 2019 až konce prvního kvartálu 2020. To už je poměrně solidně dlouhé období a firma si tak určitě zaslouží pochvalu. Narůstající popularita se dá ilustrovat časem nutným k dosažení milionu prodaných kusů. Původní Mi Band z roku 2016 na to potřeboval 9 měsíců. Mi Band 2 pak jen dva měsíce a Mi Band 3 pouhých 17 dní. Nu a Mi Band 4 to zvládl jen za 8 dní. Slušný oddíl.

Xiaomi Mi Band 4

I když už je na světě nová generace Mi Band 5, Mi Band 4 stále stojí za uvažování. A nyní je na Aliexpressu v akci s cenou 26,29 dolarů. Mrkněte sami.

A aby toho nebylo málo, dostali jsme info o akci na solární voděodolnou lampu na zahradu u stejného shopu. Tak kdo se na zahradě bojí tmy, ať se podívá sem. Cena je 10,65 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.