Jak již bylo dříve oznámeno, uspořádala společnost Huawei akci, na které představila nový produkt pro chytrý život. Jednalo se o chytrý náramek nové generace – HUAWEI Band B6.

Jak všichni víme, náramky řady Huawei B jsou výrobky se speciálními funkcemi. Nejedná se jen o zdravotní náramek, ale může se rychle proměnit i v Bluetooth headset.

Huawei Band B6

Huawei Band B6 Displej a hardware

HUAWEI Band B6 pokračuje v klasickém designu „Náramek a headset 2v1“. Je vybaven flexibilním 3D barevným displejem o velikosti 1,53 palce. Ten má hustotu pixelů 326PPi, přizpůsobivé nastavení jasu a podporuje inteligentní připomenutí scény, připomenutí zpráv, inteligentního hlasového asistenta a další.

Pokud jde o hardware, HUAWEI Band B6 je vybaven čipem Kirin A1 přímo od Huawei a podporuje nejnovější protokol Bluetooth 5.2. Smartband také přichází s duální redukcí šumu, doplněnou algoritmem pro optimalizaci zvuku. Díky tomu je hovor jasnější.

Huawei Band B6

HUAWEI Band B6 navíc podporuje duální připojení zařízení. Můžete také volat prostřednictvím interakce s hlasovým asistentem. Huawei tvrdí, že náramek vydrží 8 hodin hovoru. Dále, že když náramek budete nabíjet po dobu pouhých 10 minut, získáte energie na 4 hodiny hovoru. Mimochodem, je nabíjení probíhá přes rozhraní typu C.

Sport a sledování zdraví

Pokud jde o sledování sportu a zdraví, chytrý náramek B6 podporuje komplexnější a profesionální sledování zdraví, včetně srdeční frekvence, spánku, stresu, okysličení krve a cyklů u žen. HUAWEI Band B6 se současně připojil k výzkumnému programu zdraví srdce s cílem podpořit detekci arytmie a porozumění rizikům dýchacího spánku. Podporuje 9 sportovních režimů, poskytuje monitorování dat v reálném čase a profesionální analýzu dat.

Huawei Band B6

Mezi nimi je detekce saturace krve. Náramek B6 pomáhá toto sledovat při vysoce intenzivní psychické práci, chrápání, aktivitám ve vysokých nadmořských výškách a starším lidem měří saturaci krevního kyslíku kdykoli a kdekoli.

Band B6 také podporuje mnoho druhů notifikací, jako jsou textové zprávy, příchozí hovory, budíky, kalendář a funkce, jako je kontrola počasí, skenování QR kódů, ovládání přehrávání hudby a fotografování.

Pokud jde o barvy, můžete si vybrat z pěti barev. Patří mezi ně Obsidian Black, Coral Red, Titanium Silver Grey, Camellia Brown a Mocha Brown. Předprodej začne dnes večer a oficiálně bude v prodeji od 6. srpna v 0:00.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.