Tento měsíc je doslova nabitý představovačkami herní telefonů. Svou premiéru za sebou mají modely Asus ROG Phone 3, Lenovo Legion Phone Duel a také Nubia Red Magic 5S. Ovšem tím červencová krasojízda nekončí. Zítra, tedy 31. července/júla, bude oficiálně uveden i herní stroj Black Shark 3S. Obecně se očekává, že půjde o mírně vylepšenou verzi Black Shark Pro, která byla představena v březnu/marci letošního roku.

Vzhledem k tomu, že herní telefony vydané v tomto měsíci využívají nový výkonný procesor Snapdragon 865 Plus, je víc než jisté, že i Black Shark 3S bude tímto čipsetem osazen. Ostatně Xiaomi, která zastřešuje tuto značku, nerada zůstává za konkurencí pozadu. Nu a vzhledem k tomu, že na čínské síti se kromě pozvánky na představení herního telefonu Black Shark dá dohledat i snímek displeje, můžeme předpovědět i některé z jeho dalších parametrů.

Super AMOLED displej by měl mít úhlopříčku 7,1 palce s rozlišením 3120×1440 pixelů. Vlajkový procesor společnosti Qualcomm doplní 8 GB operační paměti. Ovšem je pravděpodobné, že bychom se mohli dočkat i verzí s 12 GB nebo dokonce s 16 GB. Interní úložiště by mohlo mít až 256 GB. Baterie by měla mít kapacitu 5000 mAh a samozřejmě je tu velký předpoklad, že rychlé nabíjení chybět nebude. Ze snímku se dá také vyčíst, že zadní fotoaparát má tři senzory s rozlišením 64 MPix, 13 MPix a 5 MPix. Přední kamera by tak mohla mít až 20 Mpix. Údajně by mělo dojít i na stereofonní reproduktory, kapalinový chladící systém a obnovovací frekvenci displeje až 144 Hz. Toto vše a další parametry budou oficiálně potvrzeny už zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.