Chytré hodinky řady Amazfit vyráběné Huami a zaštítěné obřím ekosystémem Xiaomi patří určitě mezi nejoblíbenější ve své kategorii. A i když firma chrlí na trh stále nové a nové kusy s kadencí rotačního kulometu, tak by byla škoda zapomenout na ty staré osvědčené kousky. Zvláště pokud jsou k mání v nějaké té slevě. A to je právě i případ modelu Amazfit Pace, který patří k prvním sportovním hodinkám této značky. Navzdory svému „stáří“ se stále jedná o velmi dobrý kousek. My vám jej dnes nabídneme za zajímavou cenu a přidáme i slevový kupón, který cenu ještě sníží.

Amazfit Pace mohou nabídnout kruhový 1,34 palcový reflexivní „always-on“ displej s keramickými rámečky, rozlišením 320 x 300 pixelů a automatickou regulací jasu. A samozřejmě máte na výběr i ze široké nabídky ciferníků. Uvnitř pak tepe dvou jádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, který doplní 512 MB RAM a 4 GB vnitřní paměti. Můžete si tak dopřát pořádné porce hudby. Dále pak hodinky mají PPG senzor pro měření srdečního tepu, integrovaný GPS modul, celou řadu sportovních režimů, inteligentní notifikace nebo vodě odolnou certifikaci IP67. A 290 mAh kapacita baterie zaručuje zhruba 5 dnů výdrže na jedno nabití při normálním užívání.

Na e-shopu Gearbest jsou tyhle osvědčené chytré hodinky momentálně v bleskových prodejích jen za 79,99 dolarů. Ovšem při použití slevového kupónu ve tvaru AMAZFITPACE cena spadne na velmi příjemných 59,99 dolarů. Jedná se navíc o globální verzi, takže bez obav z případné čínské nekompatibility. Pokud ale zrovna hodinky nepotřebujete, ale rádi byste si pořídili nějaký jiný produkt ve slevě, můžete se podívat na stránku s velkou slevovou akcí, kde je nabízena hromada dalších zlevněných položek. Ovšem pozor, slevová akce končí už za dva dny.