Společnost Samsung to už má za pár. Tedy už za pár dní vypukne jejich velká akce, na které bude představeno několik novinkových produktů. Na YouTube je už také video pozvánka Galaxy Unpacked, která sice mírně skrytě ale přesto potvrdila vše, co bude na této velké akci prezentováno. Hlavní hvězdou večírku bude samozřejmě řada Samsung Galaxy Note 20.

Bude toho ale daleko víc a snad každý fanoušek Samsungu si tak přijde na to své. Pozvánka Galaxy Unpacked totiž potvrdila i to, že jedním z představených bude i skládací telefon Galaxy Z Fold 2. Ve videu se objeví i řada tabletů Galaxy Tab S7, sluchátka Galaxy Buds Live a samozřejmě i hodinky Galaxy Watch 3. Ústředním motivem celého videa je pak nová barevnost telefonů Galaxy Note 20. Jde o elegantní bronzovou barvu, kterou by měl dostat i stylus a také další představované produkty. Každopádně nás výrobce chce nalákat a přesvědčit, že nové produkty budou skvělé. Velká akce společnosti Samsung se bude konat v areálu Digital City v jihokorejském Suwonu.

Přestože tím nejdůležitějším, co bude 5. srpna/augusta představeno, bude řada telefonů Galaxy Note 20, nejzajímavější přece jen bude skládací Galaxy Z Fold 2. Jeho design má evokovat motýlí křídla a o dostatečný výkon se postará procesor Snapdragon 865 Plus. K tomu ještě přidejme větší sekundární displej, trojitý zadní fotoaparát a již zmiňovanou bronzovou barvu. Ovšem při takovéto výbavě a vědomí toho, že jde o skládací telefon musíme počítat i s poměrně vyšší cenou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.