Hlavní hvězdou zítřejší plánované představovačky čínské značky Nubia bude samozřejmě herní telefon Red Magic 5S. Firma s ním má velké plány a doufá, že půjde o štiku mezi poslední generací specializovaných herním monster. Ale podle všeho nebude zítra jako novinka zcela osamocen, protože by se měl veřejnosti předvést i herní Red Magic Wi-Fi 6 Gaming Router. Asi aby mu nebylo smutno. Kromě toho asi i další produkty ekosystému, které ale nebyly specifikovány.

Stejně jako samotný herní telefon má i router poměrně extravagantní design, protože se jedná o stříbrnou kostku s rudým logem a čtveřicí zkosených žebrovaných větracích otvorů. Red Magic Wi-Fi 6 Gaming Router opravdu jen tak jednoduše nepřehlédnete. Měl by nabídnout výkonný procesor, OFDMA technologii pro současné připojení více zařízení v plných rychlostech Wi-Fi 6 a také mesh network pro lepší dosah a průraznost signálu. Tvůrci slibují i vylepšení herního připojení v případě souběžného využívání s telefony Red Magic, ale tipuji, že reálně bude benefit asi jen kosmetický.

Co si však zaslouží pozornost, je velmi originální a neotřelá pozvánka firmy na představovačku samotnou. K papírovému pozvání byl totiž přibalen i ruční větrák vyvedený v bílo-rudých barvách značky s logem na správném místě. A protože jde o čistě herní akci, tak má v sobě dokonce zabudovaný jednoduchý LCD displej s jednoduchou hrou. Takže nejen osvěží, ale i zabaví ! Vtipné a určitě pro novináře potěšitelné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.