Kdo dnes nějakým nedopatřením osudu vytáhl paty z domu, tak velmi rychle na vlastní kůži pocítil genialitu myšlenky klimatizace a větráků obecně. Tropy sice údajně nebudou trvat dlouho, ale přece jen kdo ví, jak se dnes rosnička vyspala. Každopádně je lepší být na pekelnou výheň připraveni i v domácím prostředí a samozřejmě není nutné investovat přímo desítky tisíc do klimatizace. Svou práci dobře zastane i pořádný stojanový větrák. Co třeba Xiaomi Smartmi 2 v akci z e-shopu Tomtop ?

Stojanový větrák Xiaomi Smartmi 2 je skoro metr vysoký zachránce života pro letní prohřáté dny. Jeho sedm lopatek totiž zvládne ochladit slušně velký prostor a vše můžete nastavit v rozmezí intenzity 1-100. Dále je pak možné nastavit otáčení až do úhlu 120°, takže pokryjete přesně prostor co potřebujete. Hlučnost je navíc výborná a dostanete se až na tichých 28.6dB. Větrák má odolnou hliníkovou stojnou nohu a něco tak vydrží. Samozřejmostí je pak ovládání pomocí aplikace Mi Home a zapojení pomocí Wi-Fi do Vaší chytré domácnosti.

Na e-shopu Tomtop je pak momentálně tenhle kousek v nabídce bleskových prodejů jen za hezkých 79.99 dolarů. A cena je finální, protože je vše dostupné z německého skladu bez dalších doplatků. Nemluvě o bleskovém doručení. Takže proč se opravdu kvalitně nevybavit na případné tropické teploty za solidní cenu s Vaší oblíbenou značkou ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.