Xiaomi patří mezi chytrými nositelnostmi mezi absolutní smetánku a donedávna se jim o produkci chytrých hodinek starala firma AMAZFIT. Model AMAZFIT Stratos Pace 2 patří k jejich největším prodejním hitům a rozhodně neurazí ani dnes. Speciálně pokud ho pro vás dnes máme ještě levněji než obvykle díky slevovému kupónu z e-shopu Gearbest.

AMAZFIT Stratos Pace 2 jsou chytré hodinky zaměřené hlavně na sportovní vyžití a sledování, přičemž jsou k tomu velmi dobře vybaveny. Mohou nabídnout vestavěný GPS+Glonass čip pro navigaci, vodotěsnost až do hloubky 50 m, podporu měření tepu včetně možnosti propojení s hrudním pásem, sledování všemožných sportovních režimů, krokoměr, sledování spotřeby kalorií a spoustu dalšího. A rozhodně neurazí ani vzhledově, protože kombinace keramiky a polykarbonátu působí u těla hodinek velmi slušivě. Stačí už jen dodat, že 1,34-palcový barevný LCD displej je transreflexní a má rozlišení 320×200 pixelů.

Samozřejmě se jedná o globální verzi hodinek v černé barvě, takže se hodí i pro použití v našich podmínkách se vším všudy. A díky slevovému kupónu STRATOS2 se dostaneme na výbornou cenu 99.99 dolarů, tedy plných 30 dolarů níže, než je cena oficiální. Kupón sice platí až do konce srpna, ale nabídka je kusově omezena na 300 kusů, takže bych raději v případě zájmu moc neváhal.