I když letošní léto zatím zdaleka nedosahuje pekelných kvalit toho loňského, tak už jsme měli možnost zažít i pár tropických dnů. Většina českých domácností samozřejmě není vybavena klimatizací, takže se musí spolehnout na otevřená okna, větráky nebo život v blízkosti ledničky. Čínské gadgety samozřejmě zahrnují i kategorii takzvaných stolních klimatizací, i když se jedná jen o ochlazovače vzduchu a s reálnou klimatizací nemají mnoho společného. I tak jde o zajímavé kousky a dnes pro vás máme slevovou akci na model Kechaoda S9 ze zásob e-shopu Cafago.

Ochlazovač vzduchu Kechaoda S9 je poměrně skladný s rozměry 19 x 16 x 16 cm, takže se klidně vejde i na Váš stůl. Nabídne ochlazení vzduchu údajně v rozmezí 5 – 12°C a s pokrytím zhruba 2.5 m². Na výběr je ze tří režimů síly chlazení a 500 ml zásobník vody by měl vydržet zhruba na 5- 7 hodin provozu. Napájení je skrze USB port, takže vše můžete v nejhorším zapojit třeba i do počítače. Provoz je velmi tichý a kromě ochlazování vzduchu by ho měl teoreticky i lehce čistit. A pro milovníky extra pozornosti je pak k dispozici i desítka LED světel k nastavení.

 

Obvykle je na výběr ze tří barevných verzí tohoto produktu, ale dnes potěšíme spíše dámskou část zájemců. Dnešní sleva se totiž vztahuje jen na růžovou variantu, ale na druhou stranu je cena jen 27.14 euro. Ta je navíc konečná, protože je Kechaoda S19 k mání z německého skladu obchodu. Pokud tedy toužíte po něčem kompaktním na ochlazení vzduchu, tak by se vám tenhle kousek mohl zamlouvat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.