Dash kamery už nám dávno zdomácněly v našich ocelových ořích , protože se jedná o velmi důležitého pomocníka se vším všudy. Pokročilé modely tak nejen zaznamenávají průběh jízdy pro případ nehody nebo konfliktu, ale také zvládnou pomoct i s parkováním nebo nočním viděním. A špičkové kusy už navíc nejsou ani nijak extra drahé, tedy v porovnání s ještě nedávnou minulostí. Dnes pro vás máme velmi zajímavý kousek Lanmodo Vast Pro, který by měl už brzy dorazit do crowdfundingové kampaně na Indiegogo.

Značka Lanmodo není v této kategorii žádným nováčkem a jejich produkty patří mezi ty velmi dobré. A Lanmodo Vast Pro bude jejich vlajkovou lodí s nejlepším vybavením. Bude se jednat o systém nočního vidění kombinovaný s dash kamerou, který nabídne hned dvojité 1080p kamerky pro vaše auto. Super-širokoúhlý barevný IPS displej s vysokým rozlišením pak bude ideální pro pomoc při řízení ve špatných světelných podmínkách. Přední kamera bude mít při 45° záběru dohled až 300 metrů při nočním vidění, takže dosáhne dále než přední reflektory. Samozřejmostí je pak G-senzor, pomoc při parkování nebo loop nahrávání.

Na Indiegogo by systém Lanmodo Vast Pro měl být k mání už brzy, ale už dnes si můžete dopředu rezervovat super nízkou cenu. Za pouhých 10 dolarů totiž firma nabízí „zlaté členství“ s prioritním nákupem v momentě dostupnosti jen za 199 dolarů. Jako bonus navíc dostanete i 128 GB micro SD kartu. Pokud byste snad výhledově novinku nekoupili, tak vám bude desetidolarový poplatek vrácen, takže vlastně nic neriskujete. Pokud jste tedy aktivním motoristou, tak by se vám tato nabídka mohla určitě hodit.