Mnozí z vás si jistě pamatují na rok 2018, kdy společnost Huawei vydala náramek TalkBand B5. Jde svým způsobem o zajímavé spojení chytré nositelnosti a handsfree. Na svou dobu celkem unikátní řešení, ale drobnou vadou na jeho kráse byla poměrně vysoká cena. Ač by se mohlo zdát, že výrobce na tento gadget pozapomněl, není tomu tak. Připravují nový model Huawei TalkBand B6. Ten bude zřejmě brzo představen a jak už bývá nepsaným pravidlem, na čínské síti se objevily jeho reálné fotky, respektive snímky jeho prodejního balení.

Z fotek Huawei TalkBand B6 je zcela jasné, že i letos půjde o kombinaci fitness náramku a handsfree. Modul s displejem bude možno vyjmout z náramku a použít jako Bluetooth sluchátko. AMOLED displej bude v případě letošního modelu poměrně větší než má jeho dva roky starý předchůdce. Díky tomu bude zobrazovat větší množství informací, jako jsou datum, čas a nebo info o počasí. Dále se zde zobrazí počet spálených kalorií, údaje o tepové frekvenci, počet ušlých kroků a stav baterie.

Podobně jako u předchozího modelu B5 bude i zde možnost výměny řemínku a očekává se, že kromě silikonového bude k dispozici i kožený, případně kovový řemínek. Podle čínských tipařů bude náramek pohánět procesor Kirin A1. Jde tedy o stejný čipset, který je použit i u sluchátek FreeBuds 3. Čipset podporuje Bluetooth 5.1, nezávislou jednotku pro řízení spotřeby energie a také technologii dvoukanálového synchronního přenosu. Díky tomu všemu by měl náramek dosahovat stabilního a plynulého připojení, výborné kvality zvuku a snížení šumu. Přesný termín představení zatím není znám.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.