I dnes zabrouzdáme na stránky čínských e-shopů, kde na nás čeká hromada produktů v různých slevových akcích nebo bleskových prodejích. Mezi ty, které by mohly zaujmout rozhodně patří chytré hodinky TicWatch Pro 2020. Mají jednak solidní výbavu a také cenu, která je momentálně snížena díky bleskovému prodeji. A aby toho nebylo málo, přidáme i slevový kupón pro další snížení ceny hodinek.

Hodinky TicWatch Pro 2020 byly představeny na začátku letošního roku. Mají kruhový hybridní displej s úhlopříčkou 1,39 palce. Tento hybridní displej tvoří AMOLED obrazovka s rozlišením 400×400 pixelů a dále sekundární úsporná FSNT LCD obrazovka. První z displejů zobrazuje všechna data, tak jak je zvykem u běžných chytrých hodinek. Úsporný FSNT displej zobrazuje pouze čas a datum a díky tomuto úspornému režimu by hodinky měly na jedno nabití vydržet až 30 dní.

Jako procesor je zde použit Snapdragon Wear 2100 s 1 GB operační paměti a 4 GB interního úložiště. Baterie má kapacitu 415 mAh. TicWatch Pro 2020 běží na systému Wear OS a jsou kompatibilní jak s Androidem tak i iOS. Nechybí podpora GPS, Glonass, Bluetooth 4.1, Wi-Fi a NFC. Najdeme zde i certifikaci IP68 a vojenský standard 810G. Samozřejmostí je i monitoring tepové frekvence, monitoring spánku, upozornění na dlouhé sezení, krokoměr, notifikace a nebo sledování spálených kalorií. Hodinky dále mohou samy detekovat některé sportovní aktivity jako je běh a nebo rychlá chůze. I přes poměrně slušnou výbavu není cena hodinek příliš vysoká. Momentálně jsou nabízeny na e-shopu Gearbest v bleskovém prodeji za 211,16 dolaru. Ovšem při použití slevového kupónu ve tvaru C4F7FE4FC5E27000 cena spadne na příjemných 180 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.