V posledních dnech se s novými modely herních telefonů opravdu roztrhl pytel a jen včera jsme se dočkali oficiálního představení Lenovo Legion Duel nebo ASUS ROG Phone 3. A to nás ještě velmi brzy čeká i Nubia Redmi Magic 5S. Všechny tato nová herní monstra mají společný procesor Snapdragon 865 Plus, který opět lehce zvedl laťku současného maximálního výkonu. A protože Xiaomi velmi neradi v něčem zaostávají, tak by se velmi brzy měl představit i Black Shark 3S právě s tímto procesorem.

Včera tomu napomohl i příspěvek na sociální síti Weibo, kde šéf Black Shark, pan Luo Yuzhou slibuje brzký příchod „velké věci“.  A protože svůj příspěvek odeslal podle digitálního podpisu ze zatím nepředstaveného Black Shark 3s, tak je poměrně nasnadě co tím myslel. A drtivá většina čínských analytiků má poměrně jasno, že telefon už je skoro připraven k oficiálnímu představení a samozřejmě ponese na palubě zmíněný procesor Snapdragon 865 Plus. To je bohužel zatím tak všechno, co o tomto kousku koluje.

Na rozdíl od konkurence totiž Xiaomi zatím vše drží úspěšně pod pokličkou a tak se na internet nedostaly absolutně žádné informace, spekulace nebo obrázky. Není tak ani jasné, zda se firma opět rozhodně novou řadu rozdělit na základní a Pro variantu. Každopádně se dá očekávat nárůst kapacity baterie a pravděpodobně i zcela nový systém chlazení. Konkurence tak učinila a Xiaomi určitě nebudou pozadu. Osobně tipuji někdy na pozdní srpnový termín, ale jde samozřejmě jen o odhad.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.