Jihokorejský Samsung má před sebou poměrně perné období. Přichystanou mají celou řadu telefonů a několika dalších gadgetů, které budou v příštích měsících postupně představovat. První akce s podtitulem „Unpacked“ je naplánována už na 5. srpna/augusta. Samozřejmě už dávno není tajemstvím, že zde bude představena řada telefonů Galaxy Note 20. S nimi budou uvedeny i modely Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip 5G, hodinky Galaxy Watcgh a sluchátka Galaxy Beans.

A protože toho má k představení Samsung daleko víc, začíná pomalu rozesílat pozvánky na druhou akci. Ta je naplánována na 2. září/septembra a nese podtitul „Life Unstoppable“, tedy „nezastavitelný život“. A protože se v tomto termínu koná i veletrh IFA v Berlíně, kterého se Samsung nezúčastní, mohla by být tato akce takovým malým veletrhem společnosti. Ostatně veletrh IFA bude letos otevřen kvůli pandemii koronaviru je pro novináře, takže o bezpečnost půjde v první řadě.

Akce Life Unstoppable bude probíhat online a jediné, co o ní zatím víme je to, že během 45 minut budou představeny další novinkové produkty Samsungu. Mělo by údajně jít o chytré digitální spotřebiče, televize a audio produkty. Je také pravděpodobné, že na této akci budou uvedeny i telefony střední třídy. Konkrétní informace o tom, co přesně bude prezentováno zatím k dispozici nejsou. Ovšem máme před sebou ještě víc než měsíc a doufáme, že se Samsung pochlubí tím, co pro nás chystá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.