Toto léto sice není tak horké jako loni, ale i přesto jsou dny, kdy rtuť teploměru vystoupá k tropickým teplotám. Pro takové případy není od věci mít po ruce malou a snadno přenosnou klimatizaci. Právě taková je novinková Xiaomi Microhoo klimatizace, kterou navíc nyní pořídíte na e-shopu Cafago v akci se slevovým kupónem a dobrou cenou.

Asi hlavní výhodou Xiaomi Microhoo klimatizace je její snadná přenositelnost. Díky tomu se hravě stává praktickým pomocníkem při ochlazení jakéhokoli prostoru. Lze ji umístit na zem, na stůl nebo i k posteli na noční stolek. Design je minimalistický, takže dobře zapadne do jakéhokoli interiéru. Stejně tak minimalistické jsou i rozměry klimatizace, a to 196×178×182 mm při hmotnosti 1,2 kg. Na levé straně je umístěna 100 ml nádržka na vodu, takže lze toto zařízení použít i jako zvlhčovač vzduchu.

Na horní ploše klimatizace najdeme malý dotykový displej na němž se zobrazují všechny potřebné informace. Navíc je zde možno nastavit několik režimů a funkcí. Intenzitu chlazení lze plynule regulovat v 99 krocích. Maximální výkon je 6 W a nabíjení probíhá přes USB-C konektor. Díky tomu je možno klimatizaci napájet například i z power banky a používat ji i tam, kde není přímý přístup k elektrické energii. Xiaomi Microhoo klimatizace je momentálně nabízena na e-shopu Cafago za 46,15 euro. Ovšem při použití slevového kupónu ve tvaru CC1401 cena spadne na příjemných 39,81 euro, což je přibližně 1064 Kč.