Značka Realme je poměrně mladá, ale i přesto se jí podařilo poměrně svižně zařadit mezi velké a etablované výrobce chytrých telefonů. Na svém kontě má už hezkou řádku modelů a stále pracuje na rozšiřování portfolia. Posledním počinem je jejich řada Realme 6 a také model Realme C11. Nu a za pár dnů bychom se měli dočkat i telefonu s obchodním názvem Realme C15. Představovačka proběhne 28. července/júla.

O telefonu Realme C15 se už nedávno mluvilo s tím, že dostane baterii s obří kapacitou 6000 mAh. Šlo sice jen o dohady tipařů, ale ty nyní potvrdil i teaser, který Realme vypustila na svůj oficiální Weibo účet. Podle pozvánky na představovačku je kromě kapacity baterie potvrzeno i rychlé nabíjení s výkonem 18 W. A vzhledem k tomu, že na plakátku je i fotka telefonu, můžeme zjistit jak bude vypadat. Jde v podstatě o takový ten klasický design telefonů letošního roku.

Kolem displeje jsou úzké rámečky a mírně širší brada. Nad obrazovkou je kapkovitý výřez pro přední kameru. Zadní fotoaparát je uložen do čtvercového modulu a čítá celkem čtyři senzory. LED blesk je uložen pod modulem kamery. V horní třetině zadního panelu najdeme snímač otisků prstů. Telefon bude zřejmě nabízen v barvě modré a stříbrné. Další parametry výrobce zatím úspěšně tají a dokonce i tipaři v tomto ohledu mlčí. Nicméně do představení zbývá ještě týden, takže je velmi pravděpodobné, že se k nám během této doby přece jen nějaké bližší informace donesou.